Firma Arva Invest nieprzerwanie od 2012 roku realizuje swoje cele w obszarze doradztwa finansowego oraz szkoleń technicznych. Firma dysponuje własnym zapleczem kadrowym, zarówno w sferze ekonomii, finansów, jak i informatyki. Z biegiem lat udało nam się zrestrukturyzować jednoosobowe działalności gospodarcze na spółki prawa handlowego, a także przeprowadzić restrukturyzację dużych firm w obszarze Lean Manufacture i Cyfryzacji w kierunku przemysłu 2:0 i 4:0.
Z biegiem lat firma wyspecjalizowała się w działaniach w obszarze Upskilling które realizujemy jako agencja zatrudnienia i instytucja szkoleniowa. Posiadamy duże doświadczenie w kierunku pozyskiwania dofinansowań z funduszy europejskich i norweskich, prowadzących do rozwoju firm i ich produktów.

Firma Arva Invest Sp. z o.o. posiada wpisy:

■ Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS): nr 2.24/00377/2017.
■ Rejestr Agencji Zatrudnienia (KRAZ): nr 27433

Przez ponad dekadę działalności nasza firma prowadziła szerokie spektrum działalności typu:
  • doradztwo finansowo-księgowe w obszarze zakładania i prowadzenia spółek kapitałowych,
  • szkolenia z pośrednictwa pracy i rozwoju personalnego pracowników i pracodawców,
  • treningi rozwijające umiejętności społeczne,
  • treningi dot.: neurolingwistycznego programowania, tworzenia platform internetowych, modernizacji i cyfryzacji usług rolniczych.
  • wykonywanie audytów i kwerend kadrowych i finansowych
  • zakładanie oraz prowadzenie firm (spółek) kapitałowych z organiczną odpowiedzialnością i akcyjnych.
  • szkolenia techniczne pracowników szczebla kierowniczego i nisko zarządczego,
  • szkoleń z dziedzin zawodowych i ogólnych tj.: biurowych, kadrowych, płacowych, marketingowych i sprzedażowych;
  • praca przy zabytkach, w tym kompleksowego przygotowania dokumentacji wraz z całkowitą realizacją przedsięwzięcia;

.

Naturalną misją firmy stało się przekazywanie unikalnej, niszowej wiedzy oraz umiejętności uczestnikom spotkań konsultacyjnych, jak i edukacyjnych. Naszym atutem jest to, że jesteśmy wszechstronni –realizujemy doradztwo i szkolenia praktycznie z każdej dziedziny, dzięki współpracy z Ekspertami – Praktykami większości obszarów.

Wiedza ekspercka oraz trenerzy z którymi współpracujemy z ramienia firmy są doświadczeni. Praktycy posiadający umiejętności dydaktyczne i czytelność przekazu informacji. Dzięki swoim doświadczeniom potrafią skutecznie i w sposób uporządkowany przekazać zdobywane przez lata unikalne umiejętności i wiedzę.

Oferowane przez nas usługi są źródłem cennych informacji pomagających sprawnie i bezpiecznie poruszać się po wymagającym rynku. Własną Społeczną Odpowiedzialność Biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility) realizujemy poprzez działania i informacje przekazywane dla wzrostu konkurencyjności naszych klientów, kształtowania przez nich warunków dla zrównoważonego rozwoju ekonomicznego.